Často kladené otázky

Často kladené otázky:

 

1. Jaký rozdíl je mezi nákupem levných vlasů EVROPSKÉHO TYPU a nákupem EVROPSKÝCH vlasů?

 

Pouze evropské vlasy, jsou chemicky neupravované panenské vlasy, vydrží krásné déle než pár umytí, evropské vlasy Vám vydrží krásné i několik let.

Nabídky na internetu na levné vlasy evropského typu vlasy, nebo 100% lidské vlasy je velice zavádějící, sice se jedná o lidské vlasy, ale jsou to vlasy většinou z Číny, tenčené a chemicky poškozené. Na první pohled mohou vypadat krásně, ale nevydrží Vám déle než pár umytí.

 

Proto dávejte pozor - Nadpis "100% lidské vlasy" je velice zavádějící a navozuje dojem kvality - tak to ale není!

 

2. Co znamená REMY vlasy nebo REMI vlasy?

 

 REMY/REMI vlasy jsou tedy takové, kdy jsou všechny ve správném směru.

 

Vlasy, popisované jako „remy“ nebo „remi“, byly stříhány speciálním způsobem, který omezuje jejich zacuchávání a krepatění. Všechno to má co dočinění s kutikulami vlasů (vlasové šupiny)

Kutikuly se nacházejí na vnější straně vlasů. Tyto mikroskopické částečky tvoří ochranný obal kolem vlasu. Pokud kutikuly trčí různými směry, zachytávají se a zacuchávají.

Vlasy se získávají odkupem od klientů nebo od dárců jsou správně svázané do culíku. Po odstřižení vlasy se připraví pro použití na vlasové prodloužení. Protože jsou vlasy ostříhány tak, aby všechny kutikuly směřovaly stejně, remy vlasy se necuchají.

Vlasy, které, NEJSOU  REMY, byly nejspíše nasbírány kartáčováním nebo pocházejí z podlahy po stříhání.

EVROPSKÉ VLASY se dodávají jedině v REMY kvalitě ne jinak-u nich je nejvyšší kvalita zaručena nic lepšího na trhu než panenské vlasy neníPokud je, v inzerátu  napsáno: 100% lidské REMY vlasy nebo 100% lidské vlasy REMY kvality - Stále to jsou nekvalitní vlasy většinou ošetřené silikonem, aby na první pohled byly hladké lesklé, ale po několika umytí se vlasy zcuchají k nerozčesání.

 

 vlasy názorně REMY a ty co NEJSOU REMY

 

 

3. Jak krátké vlasy lze prodloužit?

 

Doporučuji prodlužovat od 7-10 cm výše.

 

 

5. Mohu si koupit různé délky pramínků pro jeden účes? 

 

Ano, připravuji pramínky různých délek. Jsou-li správně připevněny do účesu, vytvářejí mnohem přirozenější vzhled a přechod z vlastních vlasů na prodloužené je v téměř neznatelný.

 

6. Nevypadají mi kvůli prodlouženým vlasům mé vlastní vlasy? 

 

Určitě ne!

 

Pokud by se na příliš silný pramen připevnil na tenký pramen Vašich vlasů, jsou pak Vaše vlasy samozřejmě přetěžovány, postupem času tak může dojít k jejich samovolnému uvolnění. Pramen, který se, aplikuje na Vaše vlasy, musí být vždy stejné hustoty.

 

Je také důležité vědět, že nám vypadne v průměru 50 až 100 vlastních vlasů denně! Také kvůli této přirozené vlasové obměně je potřeba chodit s prodlouženými vlasy na posuny zhruba, každé 3- 4 měsíce .

7. Mám opravdu velmi jemné vlasy, je pro mě prodloužení vlasů vhodné?

 

Co se týče prodloužení jemných vlasů, je to naprosto běžné a nemusíte mít obavy. Většina našich klientek jemné vlasy má a pokud jsou vlasy opravdu velmi  jemné, pak je rozdíl jen v tom, že pak velice doporučujeme opětovnou návštěvu při posunech pramínků dříve než je obvyklé, cca o měsíc. Co se týče viditelnosti spojů, samozřejmě aplikujeme pramínky tak, aby byly překryty vlastními vlásky, a tedy nebyly vidět. Co se týče poškození vlasů prodloužením, velmi záleží na tom, jak často klientky chodí na posun. Tedy pokud klientka přijde včas (doporučenou dobu Vám doporučím), není se čeho bát. A samozřejmě také záleží na tom, kdo vlasy aplikuje - zdali je

aplikace správná a šetrná, důležitá je také kvalita zakoupených vlasů a také pak jejich šetrné sundání.

 

8. Keratin mi zničil vlasy, jak je to možné?

 

On ale totiž není keratin jako keratin.

Může se Vám stát, že nezkušená-ý ,,kadeřník‘‘  pramínky sundá nešetrně. Pak Vám, ale zničil vlasy keratin, ale ve skutečnosti je poškodilo nešetrné sundání a rozčesávání.

 

Existuje mnoho druhů keratinů a jakýkoli keratin z Asie, z Číny, je zkrátka nevhodný. Nejen, chová se jako žvýkačka, většinou z nich i ve velkém množství vypadávají jednotlivé vlasy a tratí i proto, že, může ve velkém množství vyčesávají a sklouzávají i celé pramínky. Při tavení je už poznat nekvalitní keratin tím že je cítit jako, když se taví plasty z vlasů téměř nejde sundat stále se lepí.

 

Používám pouze kvalitní spojovací materiál.

 

10. Po jaké době je vhodné aplikovat posun vlasů?

 

Tak jak Vaše vlasy rostou, posunují se i vlasové spoje. 

Po cca 3 měsících je nutno pramínky sundat a nasadit je zpět na vlasy, opět až k hlavě. Pokud se tak neučiní, mohou být časem spoje ve vlasech viditelné, vlasy se zacuchávají mezi spojem a kořínky Vašich vlasů a komplikuje se úprava účesu. Rozčesání  "DREDÍKŮ" není po 5 měsících moc příjemné, ale také by posun trval mnohem déle. A pokud byste se svěřily do rukou někomu, kdo nemá tolik zkušeností, mohl by při nešetrném rozčesávání Vaše vlasy zpřetrhat, vytrhat i s kořínky a nenávratně Vaše vlasy poškodit, došlo by i ke ztenčení vlasových pramenů k prodlužování.

 

11. Jak dlouho prodloužení vlasů trvá?

 

Prodloužení vlasů trvá při nandání cca 100 pramínků zhruba 2 hodiny a opětovné posunutí pramínků po zhruba 3-4 měsících 3,5 hodiny.

 

 

 

 

Další otázky týkající se ceny pramenů najdete pod odkazem "Ceník prodlužování vlasů".

Informace k péči o prodloužené vlasy najdete pod odkazem "Péče o prodloužené vlasy".

Pokud máte jakékoli dotazy, - ráda Vám odpovím.

vlasyliberec@seznam.cz